Kontakta oss

Fredrik Ling

Tel: 08-594 112 35

Mob: 070-830 89 35

fredrik@blixtljuset.se

VD
Pälle Isberg

Tel: 08-99 76 16

Mob: 070-830 89 33

isberg@smidesbyggarna.se

www.smidesbyggarna.se

VD

Mathias Linde

mathias@mlsmide.se

Tel: 08-594 112 30

Mob: 070-830 86 83

www.mlsmide.se

VD

Dennis Björdin

Telefon: 08-94 60 60

Mobil: 073 154 9734

dennis@byggnadssmide.se

www.byggnadssmide.se

VD

Christian Granlund

Tel: 018-695408

Mob: 076-8998935

christian.granlund@librostalteknik.se

www.librostalteknik.se

VD

Erland Backlund

Telefon: 08 – 581 790 20

Mobil: 070-633 43 23

E-post: erland@snabbsmide.se

www.resnabbsmide.se

 

Kontakta oss

Använd formuläret för att kontakta oss så återkommer vi så snart vi kan.

Fältet "Förnamn" är obligatoriskt
Fältet "Efternamn" är obligatoriskt
Vänligen fyll i en giltlig e-postadress

Kontakta Blixtljuset

Blixtljuset AB
Björkholmsvägen 20
141 46 Huddinge

Fredrik Ling, VD
Tel: 08-594 112 35
Mob: 070-830 89 35
fredrik@blixtljuset.se

Blixtljuset

Vi investerar i framtiden - en koncern som förvärvar och förädlar bolag.