Kontakta oss

Har du några frågor eller vill veta mer om något som står på hemsidan? Vi svarar gärna på dina frågor! Nedan finner du kontaktuppgifter till vår koncernchef, HRchef, ekonomichef och kvalitets- och miljöchef. Eller om du vill fylla i formuläret så hör vi av oss så fort vi kan!

Koncernchef

Fredrik Ling

Mob: 070-830 89 35

fredrik@blixtljuset.se

 

HR Chef

Diana Eklöf

diana@blixtljuset.se

073 664 35 38

 

Ekonomichef

Anna Lundell

anna@blixtljuset.se

070 910 51 01

 

Kvalitets- och miljöchef

Jocke Velander

jocke@blixtljuset.se

070 789 59 02

 

 

 

 

VD
Pälle Isberg

Tel: 08-99 76 16

Mob: 070-830 89 33

isberg@smidesbyggarna.se

www.smidesbyggarna.se

VD

Jimmy Blixt

jimmy@mlsmide.se

Tel: 08-594 112 30

Mob: 0708820577

www.mlsmide.se

VD

Dennis Björdin

Telefon: 08-94 60 60

Mobil: 073 154 9734

dennis@byggnadssmide.se

www.byggnadssmide.se

VD

Christian Granlund

Tel: 018-695408

Mob: 076-8998935

christian.granlund@librostalteknik.se

www.librostalteknik.se

VD

Niclas Olson

Telefon: 08 – 581 790 20

Mobil: 0707470359

E-post: niclas@snabbsmide.se

www.resnabbsmide.se

 

Kontakta oss

Använd formuläret för att kontakta oss så återkommer vi så snart vi kan.

Fältet "Förnamn" är obligatoriskt
Fältet "Efternamn" är obligatoriskt
Vänligen fyll i en giltlig e-postadress